• Międzynarodowy Dzień Ziemi

• 24.04.2022
        • 22.04.2022r z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi w Naszym przedszkolu został zorganizowany "dzień ekologiczny", który rozpoczął się od multimedialnej podróży, gdzie przewodnikiem była planeta Ziemia. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat Naszej planety oraz jak dbać o środowisko i otaczającą Nas przyrodę.

Przedszkolaki w praktyczny sposób mogły wykorzystać swoją wiedzę na temat segregacji  śmieci wrzucając odpady do odpowiednich pojemników. Podsumowaniem Dnia Ziemi było wykonanie pracy plastycznej przez dzieci w każdej grupie wiekowej.

• Przedstawienie "Smok Wawelski"

• 09.04.2022
        • 5.04.2022 w Naszym przedszkolu gościliśmy grupę teatralną Kukiełki z Igiełki z przedstawieniem "Smok Wawelski". Podczas oglądania przedstawienia dzieci poznały Szewczyka, który dzięki swojemu sprytowi pokonał Smoka. Od tego momentu każdy przedszkolak będzie pamiętał, w jaki sposób Szewczyk pokonał przeciwnika.

Dzieci z zainteresowaniem oglądały przedstawienie, a po zakończonym występie nagrodziły aktorów gromkimi brawami.

• Rozstrzygnięcie konkursu

• 09.04.2022
        • 30 marca w Naszym przedszkolu odbyło się uroczyste  rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.:"Moja wymarzona książka". Konkurs został zrealizowany w ramach Ogólnopolskiego Projektu Czytelnictwo 2.0, którego koordynatorem jest Gmina Garbatka- Letnisko.

Prace wykonały dzieci wraz z Rodzicami, a ich wysoki poziom sprawił, że wszystkie zostały nagrodzone pamiątkowym dyplomem oraz książką.

Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie oraz gratulujemy wszystkim uczestnikom.