• Drodzy Rodzice

• Przedszkole „Pod Sosnową Szyszką” powstało aby bawić, uczyć i rozwijać nasze pociechy, zapewniając im przy tym przyjazną atmosferę, aby poszukując swojego miejsca w świecie, kształtowały  one swoją osobowość i indywidualność.

W naszym przedszkolu wychowujemy i uczymy. To tu dzieci zdobywają pierwsze ważne umiejętności, pierwsze ważne wiadomości dotyczące otaczającego świata. Uczą się samodzielności      i niezależności oraz tak ważnej umiejętności - współżycia w grupie rówieśniczej. A to wszystko dzięki doświadczonej kadrze nauczycielek – wychowawczyń.

Na tych podstronnach będziemy się starali zamieszczać ciekawe i przydatne dla Państwa „porady”, które warto przeczytać.