• Regulamin przedszkola

•     Regulamin przedszkola

1.  Przedszkole jest czynne w godzinach od 07.00 do 16:00 od poniedziałku do piątku.

2.   Do przedszkola prosimy przyprowadzać dzieci czyste i zdrowe.

3.  Dzieci należy przyprowadzać najpóźniej do godziny 08.00.

4.   Zwrot kosztów za żywienie przysługuje za każdy dzień zgłoszonej nieobecności dziecka w przedszkolu.

5.   Dziecko powinno być odebrane z przedszkola do godziny 16.00 przez rodziców lub upoważnioną przez rodziców osobę zapewniającą dziecku pełne bezpieczeństwo.

6.   Odpłatność za pobyt dziecka w przedszkolu rodzice zobowiązani są uiszczać z góry za każdy miesiąc do 15 każdego miesiąca w pokoju administracji.

7.    Rodzice powinni brać aktywny udział w życiu przedszkola, interesować się zabawami, nauką i zachowaniem dziecka, czytać na bieżąco wszystkie ogłoszenia znajdujące się na tablicy ogłoszeń.

8.   Wszelkie sprawy dotyczące pracy dydaktyczno-wychowawczej rodzice powinni kierować w pierwszej kolejności do nauczycieli.

9.   Wnioski dotyczące działalności placówki oraz pracy nauczycieli i pozostałego personelu należy kierować do dyrektora przedszkola.